Business is booming.

گرین کارت لاتاری چیست ؟

گرین کارت لاتاری چیست
1,334

گرین کارت لاتاری چیست و چگونه می توان با آن به آمریکا مهاجرت کرد؟

در سال ۱۹۹۰ قانونی ایجاد شد که به کشورهایی که در سال های اخیر کمترین تعداد مهاجرت به آمریکا را داشتند اجازه می‌داد که به آنجا مهاجرت کنند گرین کارت لاتاری چیست .

شما اگر از ساکنین این کشورها باشید می توانید با استفاده از ویزای لاتاری به آمریکا مهاجرت کنید و درس بخوانید و از سایر امکانات بهره مند شوید. سالانه کشورهای مختلفی برای این ویزا صلاحیت میگیرند و این صلاحیت گرفتن بستگی به تعداد مهاجرانی دارد که از این کشورها در طول ۵ سال اخیر با توجه به جمعیت کشور به آمریکا مهاجرت کرده اند.

چند شانس گرین کارت لاتاری وجود دارد؟

سالانه حدود ۵۰ هزار نفر برنده ویزای لاتاری می‌شود این اقدام به طور دقیق ۵۵۰۰۰ نفر است اما آن ۵ هزار نفر از الان رزرو شده است برای کسانی که تخت برنامه دیگری به نام NACARA اقدام کره اند. این ۵۰ هزار نفر در این کشورها توزیع شدند با تقسیم جهان به ملیت های مختلف به طوری که درصد معینی از هر ملیت توانایی دریافت گرین کارت آمریکا را داشته باشد.
هیچ یک از کشورهای واجد شرایط با هر ملیتی نمی‌تواند تعداد مهاجران بیشتر از ۷ درصد کل یعنی حدود ۳ هزار و ۸۵۰ نفر در سال برای دریافت گرین کارت لاتاری داشته باشد.

این متد به علت اینکه تمام اشخاص به صورت رندوم انتخاب می‌شوند، طریقه گرفتن گرین کارت لاتاری نامیده می شود.
گرین کارت لاتاری چیست
گرین کارت لاتاری چیست

آیا همه افراد شانس برنده شدن لاتاری را دارند؟

اما این اسم می‌تواند مردم را به اشتباه بیندازند زیرا تمام برندگان توانایی گرفتن گرین کارت آمریکا را نخواهند داشت. مشکلاتی که در گرفتن گرین کارت آمریکا به وجود می آید اغلب به علت تأخیر برندگان یا واجد شرایط نبودن آنها برای ورود به آمریکاست.
این فصل به ما کمک میکند که بفهمیم چه کسانی واجد شرایط ورود به آمریکا هستند و چگونه باید اپلای کنیم و چگونه شانس خود را برای برنده شدن ویزای لاتاری افزایش دهیم. گرین کارت لاتاری چیست

قوانین دریافت ویزای لاتاری معمولا هر ساله حوالی سپتامبر تغییر می‌کند. برای اینکه مطمئن شوید آخرین ورژن قوانین را در دست دارید به سایت www.state.gov مراجعه کنید.

نکات کلیدی ویزای لاتاری

اینجا تعدادی از سودمندی ها و ضرر های این نوع ویزا را بیان میکنیم:

نیاز حداقلی برای ورود یکی از امتیازهایی ست برای کسانی که شایستگی استفاده از سایر ویزاها برای دریافت گرین کارت را ندارند .

برنده شدن ویزای لاتاری به معنی دریافت قطعی گرین کارت نیست و برای دریافت آن شما باید ثابت کنید که از پس هزینه های خود در آمریکا برمی آیید و و فرد غیر مجازی برای ورود به آمریکا نیست.

اگر شما برنده شوید همسرتان و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال شما نیز میتوانند به عنوان همراه شما گرین کارت دریافت کند .

مانند بقیه که این کارتها در صورت سوء استفاده شما از آن می توانید سلب امتیاز شوید . گرین کارت لاتاری چیست

برای مثال مدتی خارج از آمریکا باشید و جرمی مرتکب شوید یا اجازه‌نامه مهاجرت خود را تحویل دهید یا آدرس خود را عوض کنید. در هر صورت اگر بتوانید امتیاز گرین کارت خود را برای ۵ سال حفظ کنید می توانید درخواست شهروندی آمریکا را بدهید.

آیا شما به وکیل نیاز دارید؟

ثبت نام برای لاتاری بسیار آسان و منصفانه ست و برای آن نیاز به کمک وکیل ندارید. شاید شما نیازمند کمک کسی باشید که در قسمت هایی که به وسیله اینترنت فرم پر میشود و عکس ها آپلود میشوند شما را راهنمایی کند. زمانی که برنده لاتاری شدید کمک گرفتن از وکیل برای جلوگیری از سلب امتیاز لاتاری شما به علت دیر کرد بسیار هوشمندانه است.

محتوای بعدی را بخوانید : آیا واجد شرایط لاتاری آمریکا هستید؟

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس ما :۸۰-۸۸۹۸۵۱۷۸-۰۲۱

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.