Business is booming.

آیا واجد شرایط لاتاری آمریکا هستید؟

شرایط لاتاری آمریکا
835

آیا شما واجد شرایط لاتاری آمریکا هستید؟

برای ثبت نام شما باید از یکی از کشورهای واجد شرایط لاتاری باشید. به علاوه باید مدرک دیپلم دبیرستان و یا حداقل ۲ سال سابقه در کاری که نیازمند حداقل دوسال تجربه است را داشته باشید. پیشنهاد کاری از آمریکا احتیاج نیست. در هر حال کاری که شما برای دوسال در آن کسب مهارت کردید بر اساس طبقه بندی مشاغل آمریکا شناسایی میشود که در سایت www.onetcenter.org قابل مشاهده است. شرایط لاتاری آمریکا

البته توجه داشته باشید این موارد دیگر برای کشور های بن شده توسط آمریکا صدق نمی کند و شما باید یه دلیل موجه برای ورود به آمریکا داشته باشید حتی اگر برنده لاتاری شده اید.

شرایط فرد برنده و خانواده او چیست؟

فقط برنده لاتاری باید شرایط کار یا آموزشی را داشته باشد نه فرزندان یا همسر او.
به طوری که اگر همسر یا فرزندان این شرایط را داشتند می توانند به صورت جداگانه در لاتاری ثبت نام کند و اگر به عنوان فرزند یا همسر اسم خود را در لیست برنده اعلام کنند بلامانع باشد. شرایط لاتاری آمریکا
هیچ محدودیت سنی در ثبت نام برای لاتاری وجود ندارد اگرچه برای رسیدن به مدرک دیپلم دبیرستان و یا دو سال سابقه کار افراد باید حداقل ۱۶ ساله باشند.

توجه

احتیاجات برای ثبت نام لاتاری با احتیاجات دریافت گرین کارت تفاوت دارند.
ثبت نام لاتاری قدم اول است زمانی که شما می خواهید گرین کارت خود را مطالبه کنید باید ثابت کنید که برای ورود به آمریکا غیر مجاز نیستید و باید نشان دهید که از پس هزینه های خود در آمریکا بر خواهید آمد و یا آنجا کسی را دارید که علاقه مند به ساپورت مالی شما باشد.
همچنین باید مدارکی داشته باشید که نشان دهد شما جرم خاصی را مرتکب نشده اید از جمله این که شما تروریست نیستید و اعمال خرابکارانه نداشته اید. شرایط لاتاری آمریکا

دیگر مدارک مورد نیاز لاتاری آمریکا
دیگر مدارک مورد نیاز لاتاری آمریکا

شرایط لاتاری آمریکا

دیگر مدارک مورد نیاز لاتاری آمریکا

در ادامه باید نشان دهید که مبتلا به بیماری خاصی نیستید چه ذهنی چه بدنی.
همچنین باید نشان دهید که در گذشته ورود غیرقانونی به آمریکا نداشته‌اید.
در این صورت روند گرفتن گرین کارت شما به تعویق میافتد و در این روند شما اگر ساکن آمریکا هستید باید برای وقت مصاحبه به کنسولگری خارج از آنجا بروید مگر اینکه در گروه خاصی قرار بگیرید در این مصاحبه می‌توانند شما را از سه سال تا ده سال از ورود مجدد به آمریکا منع کنند. تعداد این سال ها بستگی به تعداد ورود و اقامت غیرقانونی شما در آمریکا دارد.

هرساله بازه زمانی مشخصی برای دریافت اپلیکیشن ها به وجود می‌آید که این بازه تقریبآ در اواخر زمستان و اوایل بهار خواهد بود .
آخرین بازه ای که انتخاب شده است ۳۰ نوامبر ۲۰۰۹ بوده است . ثبت نام کنندگان باید بدانند که برای یک سال ثبت نام میکنند و برای سال بعد انتخاب نخواهند شد و باید اقدامات را دوباره انجام دهند. شرایط لاتاری آمریکا

در لاتاری ۲۰۱۰ که به آن ۲۰۱۲ می گویند( به این علت که ویزاها در سال ۲۰۱۲ تحویل می‌شود )

کشور هایی که مجاز به شرکت در لاتاری نیستند

برزیل کانادا
چین کلمبیا
اکوادور السالوادور
گواتمالا هند
جاماییکا مکزیک
پاکستان پرو
فیلیپین لهستان
کره جنوبی انگلستان
ویتنام
شرایط لاتاری آمریکا
اگر نام کشور شما در این لیست نیست شما پتابسیل ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۰ را دارید. اکثر این کشور ها در لیست ممنوعیت سال های بعد نیز وجود داشتند. برندگان لاتاری ۲۰۱۰ میتوانند از تاریخ ۱ می ۲۰۱۱ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۲ نام خود را در سایت www.dvlottery.state.gov چک کنند.
محتوای بعدی را بخوانید : نحوه دریافت گرین کارت لاتاری آمریکا

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس ما :۸۰-۸۸۹۸۵۱۷۸-۰۲۱

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.