Business is booming.

مهاجران خاص افراد وابسته به دادگاه نوجوانان

مهاجران خاص افراد وابسته به دادگاه نوجوانان
589

مهاجران خاص افراد وابسته به دادگاه نوجوانان

مهاجرت افراد وابسته به دادگاه نوجوانان دارای مثال های بسیاری در سراسر جهان است. برای مثال ملاله یوسف زی یکی از آن افراد است که توسط طالبان مورد سوء قصد قرار گرفت و پس از آن از کشور افغانستان مهاجرت کرد. از این دسته مثال ها بسیار وجود دارد که البته از موضوع اصلی این مقاله خارج است. مهاجران خاص افراد وابسته به دادگاه نوجوانان

یک کودک خارجی می تواند به عنوان یک مهاجر ویژه برای کارت سبز اقدام کند، اگر:

زیر ۲۱ سال و مجرد است (و طی مراحل دریافت کارت سبز زیر ۲۱ سال و مجرد باقی بماند، به این معنی که اگر شخصی نزدیک به سن ۲۱ سالگی است، باید سریع عمل کند).

  • وابستگی به دادگاه نوجوانان ایالات متحده
  • این دادگاه یا می گوید که کودک یا نوجوان واجد شرایط فاستر کِیر طولانی مدت است یا فرد زیر ۲۱ سال را به علت سوء استفاده، عدم مراقبت صحیح، یا ترک کردن جهت مراقبت به یک سازمان دولتی سپرده است.
  • دادگاه مشخص کرده است که بهترین شرایط برای این فرد زیر سن قانونی، اقامت در ایالات متحده است.

اگر کودک پیش از این در DHS است، DHS باید به طور مشخص  به اقدامات دادگاه اجازه دهد قبل از اینکه آنها شروع کنند. حتی اگر کودک تحت مراقبت نباشد، باید موافقت نامه کارشناس DHS را جهت سفارش وابستگی بدست آورید. مهاجران خاص افراد وابسته به دادگاه نوجوانان

DHS تنها در صورتی رضایت خود را صادر می کند که متقاعد شود هدف اصلی تلاش رهایی کودک از سوء استفاده، عدم مراقبت صحیح و رها شدگی است نه فقط دریافت کارت سبز برای کودک.

احتیاط

افرادی که اقامت دائم خود را به عنوان یک مهاجر ویژه نوجوان دریافت می کنند نمی توانند برای والدین طبیعی یا پدرخوانده و مادرخوانده خود درخواست مهاجرت به ایالات متحده کنند. 

به این دلیل که ایالات متحده آمریکا این کارت سبز ویژه را با این درک برای مهاجران نوجوان ارائه می دهد که این بچه ها باید از والدین وطن خود دور شوند. حال به نظر شما ارائه کارت سبز به والدین ایشان جهت پیوستن به آنها در امریکا منطقی است؟

فهرست فرم ها و اسناد برای پرونده درخواست ویزا (افراد اعلام شده وابسته به دادگاه نوجوانان)

کپی حکم دادگاه نوجوانان که نشان دهنده وابستگی کودک به دادگاه یا قرار دادن این نوجوان تحت حفاظت یک سازمان یا دپارتمان دولتی است.
حکم دادگاه همچنین باید اعلام کند که کودک به دلیل سوء استفاده، غفلت در نگهداری صحیح و یا رها شدن واجد شرایط مراقبت های طولانی مدت است.
اگر به طور خاص در حکم دادگاه اعلام نشده باشد و دادگاه  حکم را برای وارد کردن آن اصلاح نکند، یک نامه از قاضی دادگاه نوجوانان که این موارد ذکر شده باشد.
این که کودک واجد شرایط مراقبت های طولانی مدت است.
به نفع کودک نیست که او به کشور خود بازگردد.
اثبات سن کودک، مانند گواهی تولد، گذرنامه یا سند خارجی (مانند سدولا یا کارتیلا).

مهاجران خاص افراد وابسته به دادگاه نوجوانان

محتوای بعدی را بخوانید : مهاجران خاص همسر و فرزندان

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس ما :۸۰-۸۸۹۸۵۱۷۸-۰۲۱

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.