Business is booming.

درخواست مهاجرت مخترعان به آمریکا

مهاجرت مخترعان به آمریکا
807

درخواست مهاجرت مخترعان به آمریکا

ایالات متحده دارای مزیت اقتصادی است که اکثر مردم جهان غبطه ی آن را میخورند و همین امر باعث شده مهاجرت مخترعان به آمریکا بیش از پیش باشد.

تحقیقات اخیر در مورد طرح مهاجرتی کارگران ماهر نشان می دهد که از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰، بیش از ۱۹۰ هزار متقاضی به ایالات متحده مهاجرت کردند، در حالی که تقریبا ۱۰ هزار نفر کشور را ترک کرده اند. ایالات متحده نسبت به سایر کشورها متقاضیان بیشتری را به دست آورده و یکی از دو کشور مثبت و اساسی در بخش مهاجرت می باشد. در نمودار زیر به ترتیب الویت و علایق متقاضیان، درخواست مهاجرت به کشورهای مختلف نشان داده شده است.

مهاجرت مخترعان به آمریکا
مهاجرت مخترعان به آمریکا
دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده، تحریم های زیادی را در زمینه سیاست های مهاجرتی به ثبت رساند، که برخی از آنها ممکن است به برتری این کشور در جذب مهاجران نوظهور منجر شود.

 

بیشتر متقاضیان خارجی به ایالات متحده می آیند تا در دانشگاه های کشور تحصیل کرده یا در برنامه هایی نظیر ویزای موقت (کارگران ماهر) مشغول به کارشوند. ترامپ در سیاست های خود در مورد اجازه ی دادن کار به خارجی ها ماهر به ایالات متحده مخالف است. اما همچنین در مورد اهمیت جذب استعدادهای برتر صحبت کرده است.

اگر آمریکا مخترعان را نپذیرد چه می شود؟

اگر حکومت ایالات متحده تصمیم گرفته که دیگر این افراد را نپذیرد، اما بسیاری از کشورها همچنان تمایل به پذیرفتن مهاجران خارجی دارند. دولت کانادا یک کمپین تبلیغاتی را برای پذیرش کارگران مهاجر با مهارت بالا راه اندازی کرده، دولت مالزی عمدتا خارجی های ماهر را هدف قرار می دهد و به آنها اجازه استخدام توسط کارفرمایان می دهد و همچنین مهاجران اجازه زندگی در کنار خانواده شان را خواهند داشت. دولت شیلی حتی برنامه ای را شروع کرده که مهاجران تحصیلکرده برای شش ماه در کشور کار کنند.

ایالات متحده از نوآوری های استعداد خارجی برتر بهره می برد. دولت جدید در نظر دارد تغییرات در سیاست های مهاجرت ایالات متحده را تغییر دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس ما :۸۰-۸۸۹۸۵۱۷۸-۰۲۱

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.