Business is booming.

با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید

با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید
150

با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید

ویزای مهاجرت شما را قادر می سازد در یک پست مرزی، فرودگاه، یا دیگر نقاط ورودی درخواست ورود به ایالات متحده را ارائه نمایید. این ویزا۶ ماه اعتبار دارد و باید حداقل طی این ۶ماه یکبار وارد خاک آمریکا شوید. پس از بازرسی و ورود به خاک آمریکا وضعیت کامل یک دارنده کارت سبز را خواهید داشت. اگر هر یک از بستگان همراه خود را آورده اید به منظور اخذ اقامت دائم، باید همزمان با شما یا پس از شما وارد شوند. با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید

در فرایند بازرسی یک مامور مرزی ایالات متحده پاکت مهر و موم شده اسناد و مدارک ویزای را باز می کند و جهت حصول اطمینان از عدم تقلب، بررسی نهایی را انجام می­دهد.

افسر مرزی اختیارات وسیعی دارد و اگر در پاکت چیزی بر خلاف قوانین پیدا کند و یا از پاسخ های شما قانع نشود می­تواند شما را برگرداند.

 

با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید
با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید

در پاسخ به سوالات مودب و محتاط باشید

قبل از هر چیز توجه داشته باشید که افسر به دنبال یک دلیل کوچک یا اشتباه از طرف شما می باشد تا پرونده را ریجکت نمایید. پس در همه مراحل لباس رسمی داشته باشید، با ادب و احترام صحبت کنید و تمام سوالات را با آرامش جواب دهید. با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید

هنگامی که افسر قانع شد همه چیز مرتب است، گذرنامه شما ممهور به مهری خواهد شد، که نشانگر اقامت دائم شما در ایالات متحده و مجوز اشتغال شماست.

این مهر اغلب مهر I-551 یا “ADIT نامیده می شود. با این حال هنوز یک کارت سبز واقعی دریافت نخواهید کرد. کارت سبز شما و بستگان همراه چند هفته بعد از طریق پست برای شما ارسال می شود.

محتوای بعدی را بخوانید :  درخواست مهاجرت مخترعان به آمریکا

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس ما :۸۰-۸۸۹۸۵۱۷۸-۰۲۱

 

با ویزای مهاجرت وارد آمریکا شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.