Business is booming.

مهاجران خاص پزشکان

مهاجر خاص پزشکان
735

مهاجران خاص پزشکان

مهاجران خاص پزشکان نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. کشور آمریکا سالیانه دعوت نامه های بسیاری را برای پزشکان ارسال می کند. حتی پرستاران نیز از این داستان بی بهره نیستند. کشور آمریکا نسبت به پروژه بهداشت عمومی خود بسیار ارزش قائل شده و همیشه در تلاش است بهترین پزشکان را برای کشور خود اماده نماید. حتی در آمد بسیاری از این مورد دارد چرا که بسیاری برای درمان خود به این کشور سفر کرده و مبالغ بسیار زیادی را در بیمارستان های کشور آمریکا خرج می کنند.

مهاجران خاص پزشکان
مهاجران خاص پزشکان

فارغ التحصیلان پزشکی خارجی

اگر فارغ التحصیل یک مدرسه پزشکی خارجی هستید که قبل از ۱۰ ژانویه ۱۹۷۸ با ویزای H یا J به ایالات متحده آمده اید.

در صورت دارا بودن شرایط زیر می توانید به عنوان یک مهاجر ویژه انتخاب شوید:

  • قبل از ۹ ژانویه ۱۹۷۸،مجوز پزشکی دائمی در برخی از ایالتهای ایالات متحده را اخذ نموده اید.
  • به صورت فیزیکی در ایالات متحده بودید و از ۹ ژانویه سال ۱۹۷۸ در حال پزشکی هستید.
  • از تاریخ ۹ ژانویه ۱۹۷۸ به طور مداوم در ایالات متحده آمریکا زندگی و طبابت کرده اید.
  • اگر با ویزای J-1 به ایالات متحده آمده اید و مجبور به دو سال اقامت در کشور مبدأ هستید تا بتوانید دوباره ویزای آمریکا را دریافت کنید.
    اگر کشور محل سکونت دارنده ویزای J-1 به طور رسمی به دولت ایالات متحده اعلام کند که با عدم حضور فیزیکی دارنده ویزا در کشور مذکور و احتمال دریافت اقامت دائمِ ایشان از آمریکا مشکلی ندارد.

فهرست فرم ها و اسناد برای پرونده درخواست ویزا (فارغ التحصیلان پزشکی خارجی)

یک کپی از کارت I-94 اصلی (حتی اگرمنقضی شده) یا پاسپورت شما با یک مهر یا تمبر ویزا که نشان دهنده پذیرش شما در ایالات متحده آمریکا با یک ویزای J یا H قبل از ۹ ژانویه ۱۹۷۸ است.
کپی مجوز پزشکی شما که توسط یکی از ایالت های ایالات متحده قبل از ۹ ژانویه سال ۱۹۷۸ صادر شده است یا نامه ای از هیئت پزشکی دولتی که تأیید کرده شما مجوز دارید..
مدرکی مبنی بر اینکه از ۹ ژانویه سال ۱۹۷۸ به عنوان یک پزشک مشغول کار بوده اید. از جمله نامه ای از کارفرمای خود و یا مالیات بر درآمد شخصی خود، از جمله فرم های W-2، برای همه سال ها از سال ۱۹۷۷ تاکنون.
مدارک اقامت مداوم شما در ایالات متحده از زمان ورود. گواه اثبات این می تواند شامل مالیات بر درآمد شخصی شما برای هر سال، سوابق مدارس فرزندان شما، صورتحساب مربوط به وسایل مورد نیاز شما، سوابق بانکی، نامه های کارفرمایان و غیره باشد
اگر ویزای J-1 دارید، یک کپی از گواهی مشمولیت(DS-2019 یا IAP-66) و در صورتی که آن نشان می داد شما در مورد شرایط اقامت خارجی بستگی داشته باشد، نامه ای از “هیچ اعتراضی” از سفارت کشور شما.

 

محتوای بعدی را بخوانید : مهاجران خاص کارکنان بین المللی

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس ما :۸۰-۸۸۹۸۵۱۷۸-۰۲۱

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.