Business is booming.

فرم I-864 مهاجرت به آمریکا چیست؟

فرم I-864 مهاجرت به آمریکا
1,218

فرم I-864 مهاجرت به آمریکا چیست؟

فرم I-864 مهاجرت به آمریکا یک تعهد نامه تامین مالی می باشد. افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند، نیاز دارند که یک فرد حمایت مالی آنها را قبول نمایید. مسئولین دولت آمریکا می خواهند مطمئن شوند که شما طی چند سال از لحاظ مالی تامین خواهید بود و مشکلی نخواهید داشت.

اگر خویشاوندان درخواست ویزا شما را پر کرده اند، نیاز خواهید داشت که همان افراد فرم I-864 را برای شما پر نماییند. این فرم یک تعهد نامه بوده که اجرای آن الزامی می باشد. این تعهد نامه برای اطمینان کشور آمریکا می باشد تا شما از کمک های دولتی استفاده نکنید.

فردی که تعهد نامه را پر می نمایید، باید ثابت کند که حداقل ۱۲۵% از در آمد ماهیانه خود مورد احتیاج خانواده به اضافه شما به عنوان مهاجر می باشد. برای مشاهده فرم I-864P که نشان دهنده خط فقر در آمریکا می باشد به سایت www.uscis.gov مراجعه نمایید.
فرم I-864
فرم I-864

اگر حامی مالی شما خارج از آن کشور باشد چه می شود؟

حامی مالی شما باید حتما در خاک آمریکا ساکن باشد. اگر هم نیست باید به آمریکا بازگشته و فرم I-864 مهاجرت به آمریکا شما را امضا نمایید. اگر وی شغل خود را در خارج از کشور رها کرده باشد، باید در کشور آمریکا یک شغل جدید بیابد. با این حال راه های جایگزین دیگری نیز وجود دارد. وکلای مجرب می توانند شما را از تله های قانونی موجود در رابطه با این فرم مهاجرتی نجات دهند.

استفاده از فرم I-864 مهاجرت به آمریکا چه زمان الزام آور است؟

اگر فرد مهاجر از خدمات دولتی و درمانی استفاده نمایید، دولت کسی را که تعهد را امضا نموده است مجبور به پرداخت هزینه ها می کند. البته این اتفاق نادر می باشد ولی ممکن است اتفاق بیافتد. این تعهد نامه تا زمانی که فرد مهاجر ۴۰ فصل ۳ ماهه کار کند، فوت نماید یا خاک آمریکا را برای همیشه ترک کند، پایان نخواهد یافت.

توجه داشته باشید حامی مالی فرد مهاجر حتی پس از طلاق از لحاظ قانونی متعهد به تامین مالی فرد مهاجر خواهد بود.

اگر افرادی که به فرد مهاجر کمک می کنند، پول کافی نداشته باشند باز هم راه هایی برای دور زدن آن وجود دارد. وکلای مهاجرتی مرکز ویزا می توانند در رابطه با آن شما را کمک نمایند.

محتوای بعدی را بخوانید : ریسک متوقف شدن در مرز آمریکا

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس:

۰۲۱-۶۶۷۴۶۴۵۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.