Business is booming.

مهاجرت به آمریکا و مراحل ورود به آن

مهاجرت به آمریکا و مراحل ورود به آن
420

مراحل ورود و مهاجرت به آمریکا چیست؟

افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا علاقه به مهاجرت و زندگی در ایالات متحده آمریکا را دارند. اگر شما راه را بدانید و البته یک وکیل خوب داشته باشید به سادگی می توانید این کار را انجام دهید و به رویای زندگی در قدرتمند ترین کشور جهان دست یابید.

شما دو راه برای ورود به آمریکا دارید که در ادامه این مقاله به برسی آنان می پردازیم.
پروسه درخواست مهاجرت به آمریکا

مهاجرت از طریق خانواده

خیلی از مردم مطلع نیستن که هم اکنون نیز یک شهروند آمریکایی به حساب می آیند! اما چنین چیزی چگونه ممکن است؟ این افراد والدین یا پدربزرگ و مادربزرگی دارند که در آمریکا متولد شده اند و در اصل شهروند آمریکایی به حساب می آیند. بدین ترتیب ورود و مهاجرت به آمریکا برای آنان بسیار راحت خواهد بود.

این افراد فقط نیاز به اثبات این مسئله را دارند و پس از آن می توانند به راحتی وارد آمریکا شده و شهروندی دریافت نمایند. شما نیاز به یک وکیل حرفه ای برای این مورد دارید چراکه دادگاه های آمریکا بسیار سخت گیر بوده و اثبات آن را کمی دوشوار می کند. با وکلای مجربی که در اختیار مرکز ویزا قرار دارد شما دیگر نیاز نیست نگران چیزی باشید.

ما مطلع هستیم که افراد کمی بدین صورت وجود دارد و البته نیاز به شانس بسیار زیادی هم هست. به همین دلیل سعی کرده ایم مراحل دیگر که معمول تر می باشد را توضیح دهیم تا شما هم بتوانید به رویای خود دست یابید.

سه مرحله ورود برای مهاجران

برای مهاجرت آمریکا و کار شما نیاز به اخذ ویزا دائمی یا موقت را دارید. دریافت آن نیازمند عبور از سه مرحله واجد شرایط بودن، پل شایستگی و باتلاق پروسه درخواست نامه گذر کنید. بعد از تایید شدن در تمام این مراحل شما رسما می توانید در کشور آمریکا زندگی کنید.

شاید فک کنید که رد کردن آن بسیار سخت بوده و شمارا دچار مشکل می کند. البته اگر شما به تنهایی اقدام کنید در اکثر موارد با شکست مواجه می شوید چراکه از تله های قانونی و همچنین راه های فرار آن خبر ندارید و به دردسر می افتید. با داشتن یک وکیل با تجربه در این زمینه شما می توانید به راحتی به خواسته خود برسید.

در ادامه به این سه مرحله به صورت جداگانه می پردازیم.

سه مرحله ورود برای مهاجران به آمریکا
سه مرحله ورود برای مهاجران به آمریکا

دروازه واجد شرایط نبودن

این مرحله ممکن است در همان ابتدادرخواست  مهاجرت به آمریکا را مسدود و رویای شما را نابود سازد.

برای مثال افرادی که جرم خاصی را مرتکب شده است، مریضی مسری خاصی مبتلا باشند و در هر صورت به نظر بیایید که بعد از اقامت نیاز به کمک های دولتی دارید، از ورود شما جلوگیری می شود.

این بدان معنا است که هرگونه ویزا و گرین کارت به شما تعلق نخواهد گرفت. البته باز هم تحت شرایط خاص و با داشتن وکیل مجرب می توانید از این موانع عبور نمایید. حتی اگر فک می کنید که مشکلی وجود ندارد و کار غیر قانونی ای را نکرده اید باز هم با یک وکیل مهاجرت خوب مشورت نمایید.

پل شایستگی

در این قسمت شما باید به دولت آمریکا ثابت کنید که فردی مفید برای جامعه هستید و می توانید به مردم کمک نمایید و از پس مشکلات خودتان نیز بربیایید.

به همین منظور ما یک تست آماده کرده ایم که نام آن تست شایستگی می باشد و شما می توانید با ارسال مشخصات خود به ما، مشاوره خوب و کاملی را دریافت نمایید. این تست کامل بوده و تمام موارد ممکن را شامل می شود.

باتلاق پروسه درخواست نامه

جدا از خطا های انسانی و امکان گمشدن پرونده شما، مشکلاتی دیگر مانند درخواست نامه نا مناسب و پاسخ های اشتباه به دولت آمریکا نیز می باشند. شما باید یک وکیل مجرب و کار بلد را برای این قسمت استخدام نمایید که کار های شما را به سرعت پیگیری نماید و نحوه صحبت با ادارات دولتی آمریکا را بداند.

شما بعد از تکمیل و ارسال مدارک خود ممکن است چند وقتی منتظر بمانید (چند ماه تا چند سال). این یک امر عادی می باشد به همین دلیل نا امید نشوید چراکه افراد زیادی از سراسر دنیا همانند شما بوده و درخواست مهاجرت به آمریکا را دارند.

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در تماس باشید

مرکز ویزا با داشتن وکلایی مجرب، آماده کمک به شما جهت مهاجرت به هر کشور در دنیا است !

شماره تماس:

۰۲۱-۸۸۹۸۵۱۷۸-۸۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.